Rixwell Gertrude Hotel - 4* klasiskā biznesa un ģimenēm draudzīga viesnīca tuvu Rīgas centram

Rixwell Gertrude Hotel, Riga

Gaiši un plaši numuri, zemas cenas, brokastis iekļautas, Wi-Fi Internet, laba trokšņu izolācija un viegla piekļuve.

Īsumā par viesnīcu

Viesnīca Rixwell Gertrude Hotel ir jaunatklāta 2012. gada oktobrī un atrodas pašā Rīgas centrā. 6-stāvu viesnīcas ēkai ir lakoniska viesnīcas fasāde būvēta neorenesanses un eklektisma motīvu iespaidā un tā lieliski izskatās arī tumšajā diennakts laikā, jo ir izteiksmīgi izgaismota. Viesnīca lepojas ar gaišām, plašām istabām un labu trokšņa izolāciju. Tas padara viesnīcu īpaši pievilcīgu ne tikai galvaspilsētas viesiem, bet arī tūristiem, kuri ceļo ar bērniem.

Smēķēšana aizliegta visos viesnīcas numuros un telpās. Numuri ir ērti un praktiski, un, kas ir galvenais, nevainojami tīri un kārtīgi, noformēti klasiskajā stilā, un ir vienlīdz labi piemēroti gan atpūtai, gan darījumu vajadzībām. Jums iespējams patiks starpstāvu spirāļveidīgas kāpnes ar elegantiem dzelzs kalumiem. Viesnīcā pieejams bezmaksas Wi-Fi, gaisa kondicionātājs, no rītiem - bagātīgā brokastu bufete, kā arī gludināšanas aprīkojums un tējas/kafijas pagatavošanas iespējas katrā numurā. Mēs zinām, ka ceļojumu laikā sīkumiem ir liela nozīme.

79 numuriIzdevīgas grupu rezervācijas

Konferenču telpasLīdz 50 cilvēkiem, kafijas pauzes

Banketi, svinībasLīdz 50 personām

SkaistumkopšanaProcedūras, masāžas

 

Pakalpojumu klāsts

Izvēles pakalpojumi

 • Mājdzīvniekus pieņem pēc pieprasījuma un par papildus samaksu (15 €/dienā par dzīvnieku)
 • Veļas mazgātuve un gludināšanas pakalpojumi (pēc pieprasījuma)
 • Transfērs
 • Autonoma ar atlaidi
 • Apkalpošana numuros

Tiešais zvans no viesa numura uz recepciju: 3600

 

Atrašanās vieta un kontakti

Rixwell Gertrude Hotel karte

Adrese
Ģertrūdes iela 70, Rīga,
LV-1009, Latvija.

Iebraukšana no plkst. 14:00 (grupām no 15:00)
Izbraukšana līdz plkst. 12:00

Visi kontakti

 

Viesu ērtībām

Brokastis iekļautas cenā

Viesnīca piedāvā bagātīgu brokastu bufeti ar plašu ēdienu izvēli. Brokastis tiek pasniegtas katru rītu no plkst. 07.00-11.00 (darba dienās), savukārt brīvdienās un svētku dienās tās tiek pasniegtas no plkst. 07.30 - 11.00. Brokastis iekļautas ikviena viesnīcas numura cenā.

Bezmaksas Wi-Fi

Rūpēs par "Rixwell Gertrude Hotel" viesu ērtībām, bezmaksas interneta pieslēgums (Wi-Fi) pieejams visās viesnīcas publiskajās zonās un viesu numuros.

Bērnu izmitināšana

• Bērni līdz 7 gadu vecumam - BEZMAKSAS izmitināšana vecāku numurā. Nodrošinām ar gultiņu vai papildu gultu un brokastīm.
• Bērni no 8 līdz 15 gadiem - izmitināšanā vecāku numurā: 7 € personai par vienu nakti. Nodrošinām papildu gultu un brokastīm.
• Jaunieši virs 16 gadiem - izmitināšana vecāku numurā: 15 € personai par vienu nakti. Nodrošinām ar papildu gultu un brokastīm.
Papildu personu izvietošana viesnīcas numurā - izmitināšana kādā no viesnīcu numuriem: 21 € par personu. Nodrošinām ar papildu gultu un brokastīm.

Autostāvvietas

Viesnīca piedāvā autostāvvietu iekšpagalmā pēc pieejamības (7 €/dienā), kā arī maksas stāvvietu viesnīcas tuvumā uz Stabu ielas 58 (7 €/dienā). Līdz stāvvietai ir aptuveni 6 minūšu gājiens.

Karte shemātiski (PDF) →

Viesiem ar mājdzīvniekiem

Pēc pieprasījuma par papildu samaksu, uzņemam viesus ar mājdzīvniekiem (15 €/dienā par dzīvnieku). Reģistrējoties, viesim jāiepazīstas ar viesnīcas noteikumiem attiecībā uz mājdzīvniekiem, kā arī jāaizpilda un jāparaksta tam paredzēta veidlapa viesnīcas recepcijā.

 

Nokļūšana līdz viesnīcai

 • Sabiedriskais transports

  No lidostas uz viesnīcu var nokļūt ar 22. autobusu, kas nogādās Jūs līdz Centrālajai dzelzceļa stacijai. Brauciena ilgums apmēram 30 minūtes atkarībā no satiksmes intensitātes; autobuss kursē regulāri. No Centrālās dzelzceļa stacijas uz viesnīcu var nokļūt ar 22. vai 13. trolejbusu – tas aizņems 5 minūtes (jābrauc viena pietura līdz Avotu ielai), viesnīca atrodas dažus metrus no pieturas.

  Vairāk informācijas par Rīgas sabiedriskā transporta cenām, kursēšanas grafikiem un maršruta shēmām atradīsiet šeit: www.rigassatiksme.lv

  Taksometrs

  No lidostas līdz viesnīcai iespējams atbraukt arī ar taksometru, maksa par ceļu būs aptuveni 15 EUR, brauciena ilgums - 20-30 minūtes, atkarība no satiksmes. Informācija par tarifiem parasti ir norādīta uz taksometru durvīm.

  Transfērs

  Rixwell Gertrude Hotel viesiem piedāvājam transfēra pakalpojumus uz viesnīcu vai Starptautisko lidostu "Rīga". Šo pakalpojumu nodrošinām, ja esat to rezervējis/-usi savlaicīgi.

  Papildu iespējas

  Kā nokļūt līdz viesnīcai no Rīgas transporta mezgliem
  Sabiedriskā transporta maršruti (shematiski, PDF)

  Braucam ar WAZE navigatoru »
  Viedtālruņu lietotājiem

  VairākAizvērt

 

Viesnīcas tuvumā

Viesnīca Rixwell Gertrude Hotel atrodas pašā Rīgas centrā, īsa gājiena attālumā no Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas un galvenā iepirkšanās kvartāla - Barona ielas. Netālu no viesnīcas atrodas arī skaistā vecā Sv. Ģertrūdes baznīca. Tas viss padara viesnīcu īpaši pievilcīgu tūristiem, kuri apmeklē galvaspilsētu.

Rīga ir pārsteidzoša pilsēta ar bagātu Eiropas kultūras mantojumu un savu unikālo šarmu. Rīgas parki, baznīcas, kanāli un Jūgendstila ēkas neatstās vienaldzīgus nevienu galvaspilsētas apmeklētāju.

Objekti viesnīcas tuvumā :