Konferences, banketi, svinīgi pasākumi

Konferences un pasākumi Rixwell Gertrude Hotel

» TELPU IETILPĪBA un kafijas pauzes, 2018

» Banketu piedāvājums, PDF

Sāciet plānot savu lielisku pasākumu jau tagad!

Zvaniet: +371 29414483
conference@rixwell.com

Ja Jūs plānojat konferences, prezentācijas vai neformālus pasākumus (svinības, banketus), mēs palīdzēsim Jums saplānot pasākumu, organizējot tikšanās un ēdināšanu. Tāpat mēs varam palīdzēt ar pasākuma plānošanu - no sākotnējā pieprasījuma līdz galīgai izpildei.

Jautāt cenu piedāvājumu
vai uzdot jautājumus »

Sk. GALERIJU »

 

Zāle konferencēm un pasākumiem

Rixwell Gertrude Hotel piedāvā telpas konferencēm, sapulcēm un privātajiem pasākumiem un banketiem. Jūs varat sākt plānot savu pasākumu jau tagad, aizpildot pieteikuma formu - mēs sniegsim Jums detalizētu atbildi 2 dienu laikā.

Zāles nosaukums Izkārtojums un dalībnieku skaits
 
Bankets

Klase

Apspriede

U-veida

Pieņemšana

Teātris
Zāle Gertrude - 55 m2 n/a 25 25 25 50 50
 

 

Īres cenā ir iekļauts:

• Projektori un ekrāni
• Wi-Fi
• Papīra tāfele un marķieri
• Papīrs un pildspalvas
• Dzeramais ūdens
• PVN

Konferenču zālē un visās viesnīcas sabiedriskajās zonās ir pieejams Wi-Fi internets. Zālē ir ierīkota skaņas sistēma un veikta laba skaņas izolācija. Mūsu pieredzējuši darbinieki nodrošinās un ierīkos jums nepieciešamās tāfeles (flipčartus) un markerus, video projektorus, ekrānus, kā arī citu audio-video tehniku un aksesuārus, kas varētu būt Jums nepieciešami – viss, lai Jūsu tikšanās vai pasākums noritētu veiksmīgi!

Bankets un kafijas pauzes tiks organizētas saskaņā ar Jūsu prasībām. Mūsu profesionālā komanda vienmēr ir Jūsu rīcībā, lai palīdzētu Jums organizēšanas procesā.