Lobby bārs

Lobby-bārs ir lieliska vieta, kas vienlīdz labi piemērota gan dienas sākumam ar mundrinošas rīta kafijas tasi, gan atpūtai pēc ilga ceļojuma, nesteidzīgi baudot atspirdzinošu dzērienu. Lobby-bārs piedāvā plašu uzkodu sortimentu – svaigas maizītes, vieglas un pikantas uzkodas. Plaša vīnu un dzērienu karte piedāvā lielisko izvēli.

            

Bagātīga brokastu bufete


Brokastu bufete viesnīcā Rixwell Gertrude - ideāls dienas sākums!

Darba dienās no 7:00 līdz 11:00 un brīvdienās un svētku dienās no 07:30 līdz 11:00 mēs esam priecīgi piedāvāt mūsu viesiem bagātīgas un sātīgas brokastis plašajā brokastu telpā, kas ir iekārtota franču stilā.

Mēs cenšamies rūpīgi izvēlēties mūsu zviedru galda ēdienus, lai padarītu to maksimāli daudzveidīgu un izdabātu katram viesim. Jums tiks piedāvāts – augļi un dārzeņi, tradicionālās pankūkas ar pildījumu un rīta biezputra, svaiga un garda Latvijas maize,  plašs sieru sortiments, svaigi augļu salāti, jogurts un piens, medus, musli, dažādi gaļas veidi un omletes. Kafija vai tēja ar svaigi ceptiem kruasāniem būs lielisks papildinājums Jūsu brokastīm! Tiem, kas izvēlas kaut ko stiprāku, mēs piedāvājam glāzi atdzesēta dzirkstošā vīna!

Mēs ceram, ka Jums būs garšīgs un veselīgs dienas sākums!